Praca w ogrodzie

Jak wybrać folię na tunel ogrodniczy?

Uprawa warzyw i owoców to wspaniała pasja, ale też duże wyzwanie i mnóstwo pracy. Podejmując się go, warto zgłębić wiedzę na temat najlepszych rozwiązań,...

Jak świadomie i efektywnie dbać o rośliny?

Dowiedz się, co należy zrobić, aby rośliny w Twoim ogrodzie pięknie rosły. Sprawdź, jakie środki do pielęgnacji roślin będą najskuteczniejsze.

Filtr do oczka wodnego – dlaczego warto?

Podpowiadamy jak dobrać odpowiedni rodzaj filtra do oczka wodnego. Odp. na pytanie, jak przeliczyć potrzebną wydajność pompy i filtra do wielkości stawu.

Grillowanie – jak i gdzie w czasie pandemii?

Sprawdź jak i gdzie można grillować, jak nie masz ogródka. Podsuwamy kilka bezpiecznych pomysłów na grilla, w bloku i w czasie kwarantanny.

Ile ma lat najstarsze drzewo na świecie?

Wymaga poprawy Odpowiadamy na pytanie ile lat ma najstarsze drzewo na świecie i w Polsce, jak się nazywają i gdzie rosną. Co wpływa na ich długowieczność? Sprawdź sam!

Rodzaje gleb – jak poprawić plony?

Dowiedz się jakiej gleby potrzebują Twoje rośliny, jaką glebę masz w ogrodzie i jak wzbogacić ją naturalnie w składniki, poprawiające zbiór plonów.

Drzewko truskawkowe – jak wyhodować?

Podpowiadamy, jak wyhodować i uprawiać drzewko truskawkowe, jakie ma wymagania, czy owoce z drzewka są jadalne. Dowiedz się również, jak uzyskać sadzonki?

Krasnodrzew pospolity – co skrywa krzew koki?

Dowiedz się, czy możesz Krasnodrzew uprawiać w ogródku, jakie potrzebuje warunki. Dlaczego drzewko krasnodrzewu jest tak pożądane? Jakie ma właściwości?