Wyposażenie wnętrza

Lampa pierścieniowa, ring LED – jaką wybrać?

Sprawdź czym różni się tradycyjna lampa od pierścieniowej, dlaczego warto się na nią zdecydować. Jaka lampa do małego i dużego pomieszczenia?

Lampa do sypialni – jaką wybrać?

Dowiedz się, jakie światło bedzie najlepsze do Twojej sypialni, jaką lampę wybrać do małego i dużego pomieszczenia wypoczynku? Ile lumenów do sypialni?

Lampa do salonu – jaką wybrać?

Udzielamy porady na temat lamp w salonie i jadalni, czym się kierować inwestując w oświetlenie. Odpowiadamy ile lumenów na metr kwadratowy pomieszczenia

Włókno z bananowca – materiał przyszłości

Włókno bananowca to częste hasło krzyżówkowe ale jak materiał zmienia świat? Gdzie może być wykorzystany, jakie ma właściwości? Sprawdź ciekawostki

Nawilżacz powietrza ewaporacyjny – jak działa?

Sprawdź, dlaczego wybrać ewaporacyjny system nawilżania powietrza, czym różni się od tradycyjnego. Na co zwrócić uwagę? Obliczanie potrzebnej wydajności.

Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Dowiedz się, czy warto kupić oczyszczacz domowego powietrza, jakie są jego zalety i zużycie prądu. Na czym zaoszczędzisz, dzięki małemu urządzeniu?

Jak wybrać rustykalne uchwyty do mebli?

Sprawdź, jak dobrać stylowe, rustykalne uchwyty do mebli, aby nadać im stylowy wygląd. W jakim stylu dopasować uchwyty i czym kierować się przy wyborze?

Lampa stojąca do salonu – jak wybrać odpowiednią?

Dowiedz się jak dobrać lampę stojąca do salonu. Przedstawiamy praktyczne porady dotyczące aranżacji oświetlenia w salonie oraz sypialni.